• Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • +48 883 688 040

Gitara elektryczna / basowa

Gitara elektryczna jest jednym z najczęściej kupowanych instrumentów, a to za sprawą jej wszechstronności. Ten instrument najczęściej używany jest ro rockowego grania, ale może służyć także do delikatnego, ciepłego jazzu lub innych gatunków, w których ceni się czyste brzmienie.

Dodatkowym powodem dla którego gitara elektryczna jest tak popularna, są efekty, za pomocą których można dziś dowolnie modulować brzmienie swojego instrumentu.

„Muzyczne podróże Zebrusia”

Program wczesnodziecięcy stworzony specjalnie na potrzeby Szkoły Muzycznej Casio. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 3 do 7 lat. Na zajęciach młodzi muzycy poznają świat dźwięków.

Programy instrumentalne

Nauka gry na instrumentach w systemie indywidualnym i grupowym. Podręczniki do nauki gry pochodzą od renomowanych wydawnictw muzycznych współpracujących z naszą szkołą. Oferta instrumentalna szkoły skierowana jest dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Programy wokalne

Nauka śpiewu estradowego. W zajęciach uczestniczą osoby, dla których śpiew to ważna część życia. Śpiewając solo lub w zespole znane przeboje muzyki rozrywkowej z towarzyszeniem różnego rodzaju akompaniamentu uczeń rozwija swoje zdolności oraz świetnie spędza wolny czas.